خداوند در جزئیات است " God is in the details "

شیراز
میدان آزادی
09170063004
سوالی دارید؟

بازسازی آپارتمان

صفحه نخست / خدمات / بازسازی آپارتمان
توضیحات

بازسازی آپارتمان

دکوراسیون داخلی ، بازسازی و نوسازی آپارتمان مسکونی و اداری


بــازسـازی و نــوســازی

دکـــــــوراسیـــــون داخـــلی

دکوراسیون داخلی و بازسازیکاربر گرامی!

لطفا جهت مشاوره با شماره 09170063004 تماس بگیرید

« شاید تا به حال به این فکر افتاده باشید که دیگر ساختمان شما قدیمی شده است و باید به فکر تعویض آن باشید اما هزینه های خرید یک منزل نو احتمالا شما را از این تصمیم منصرف کرده است.

بهترین عمل جایگزین برای اصلاح و بهبود یک واحد مسکونی یا اداری، عملیات بازسازی ساختمان است که با این روش در نهایت میتوان در زمان کمتر و با هزینه بسیار پایین تر تغییرات مورد نظر را به انجام رسانید. »

- شما با عملیات بازسازی آپارتمان خود میتوانید دکوراسیون داخلی بنای خود را تغییر و بهبود دهید .

- حتی زمانیکه میخواهید تغییر کاربری داشته باشید نیز میتوانید با یک بازسازی مهندسی شده این کار را انجام دهید .

 

 •  سایر تعاریفی که در نوسازی ممکن است با آن ها مواجه شوید ؛

- بازسازی

به دوباره سازی و عملیات تخریب به منظور ساخت بافت و ساختمان جدید بر روی بافت قدیمی بازسازی می گویند. رفع خرابی های ایجاد شده  با توجه بر سه عنصر مرکزیت و نهاد و شالوده و از بین بردن فضای شهری قدیمی و تبدیل آن به فضای شهری معاصر از جمله فعالیت های تیم های بازسازی می باشد. از دیگر تعاریف و مزیت های بازسازی ساختمان آن است که با تخریب نیمی یا بخشی از بنا، دوباره بنایی با حفظ اصالت و ظاهری جدید ساخته می شود.

 

- نوسازی

عملیات نوسازی ساختمان با برنامه ریزی از پیش تعیین شده می باشد و تمرکز آن بیشتر بر احیای ساختمان و افزایش طول عمر آن است. فعالیت های دائمی در نوسازی مورد توجه است زیرا موجب تغییر بنای قدیمی به بنایی معاصر می گردد. به عبارتی دیگر نوسازی شهری بخشی از معاصر سازی بوده که جدا از بخش بهسازی به تبادل خلاقیت بین حال و گذشته می انجامد.

 

- بهسازی

به عملیاتی که در بازسازی ساختمان انجام شود و موجبات افزایش طول عمر بنا را فراهم سازد بهسازی می گویند. در این اقدامات بنای اصلی تخریب نمی شود یا بخش کوچکی از آن تخریب می شود. زیرا در بهسازی بنا در وضعیت مناسبی قرار دارد و تنها اقداماتی جهت افزایش طول عمر و پیشگیری از فرسایش ساختمان صورت می گیرد. البته لازم است بدانید که بهسازی ساختمان برای معصار سازی فضای آن جدا از بازسازی ساختمان می باشد.

 

- تعمیر

به مجموعه فعالیت هایی ک جهت بهتر نمودن فضای شهری بر ساختمان ها صورت می گیرد تعمیر می گویند.تعمیرات ساختمان گاهی موقتی و گاهی دائمی می باشد. و هدف کلی از انجام آن، افزایش طول عمر بنا است. در اکثر مواقع این عمل با پشتیبانی باستان شناسی و استفاده از مصالح مناسب صورت می گیرد.

 

- نگهداری

نگهداری سطحی بالاتر از تعمیر دارد و موجب به روز رسانی اثر مطابق با فضای معاصر می گردد. که موجب بهبود ظاهر فضای شهری می شود.

 

 

 •  متوسط هزینه بازسازی آپارتمان در شیراز ؛

احتمالا تعجب کردید که این تیتر نباید در این قسمت از متن باشد و شاید باید کلی مقدمه میچیدیم تا به این قسمت برسیم، اما همیشه وقت برای صحبت در مورد نکات عادی و روتین هست . ما با توجه به تجربه چندین ساله خود، آنالیز دقیقی از میانگین هزینه های بازسازی ساختمان در شیراز انجام داده ایم. برای این منظور، سطح و کیفیت اجرای بازسازی را به چهار گروه  و بازه قیمتی تقسیم کردیم ( با تقریب بسیار دقیق ) .

 • حداقل " به نسبت یک متر مربع "

 •   1.800.000   الی    2.400.000         ( قیمت به تومان )
 • حق الزحمه طراحی : 8 الی 10 درصد مبلغ پیش بینی هزینه

 • حق الزحمه طراحی و اجرا : 16 الی 18 درصد مبلغ کل هزینه

 قیمت کاشی که برای این سطح از بازسازی درنظر گرفتیم شامل کاشی های درجه 3 بازار میباشد.

همچنین در محاسبه قیمت بازسازی این آپارتمان، تخریب کف سرویس ها و گچ بری های قدیمی و …. را لحاظ کردیم؛ که قطعا هرجا حرف از تخریب میشه بحث حمل نخاله ها ومرمت های حاصل از تخریب و ایزولاسیون هم پیش میاد که در این محاسبه قیمت بازسازی همه این موارد را در نظر گرفتیم.

تعویض شیشه های تک جداره موجود با شیشه های دو جداره یکی دیگر از مواردی است که در برآورد قیمت بازسازی این خانه محاسبه شده است.

همیشه یادتان باشد که در برآورد قیمت بازسازی هر خانه ای، حجم کارهای ام دی اف (کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، دکور) خیلی تاثیر گذار می باشد(مشاهده قیمت به روز انواع کابینت آشپزخانه). در این برآورد قیمت بازسازی درنظر گرفتیم که متراژ کابینت 4 الی 6 متر است و بدنه کابینت آشپزخانه حفظ شود و صرفا درب و نماها و یراق آلات تعویض شوند تا کار مقرون به صرفه تر شود. و در نهایت بعد از اتمام کلیه کارهای فوق، با نقاشی کامل خانه، بازسازی این آپارتمان به پایان میرسد.

 

 • متوسط " به نسبت یک متر مربع "

 •   2.400.000   الی    3.100.000         ( قیمت به تومان )
 • حق الزحمه طراحی : 10 الی 12 درصد مبلغ پیش بینی هزینه

 • حق الزحمه طراحی و اجرا : 18 الی 20 درصد مبلغ کل هزینه

قیمت کاشی که برای این سطح از بازسازی درنظر گرفتیم شامل کاشی های درجه 2 بازار میباشد.

همچنین در محاسبه هزینه بازسازی این آپارتمان، تخریب کف سرویس ها و گچ بری های قدیمی و …. را لحاظ کردیم؛ که قطعا هرجا حرف از تخریب میشه بحث حمل نخاله ها ومرمت های حاصل از تخریب و ایزولاسیون هم پیش میاد که در این محاسبه هزینه بازسازی همه این موارد رو در نظر گرفتیم.

در برآورد هزینه بازسازی این آپارتمان خرید کلیه شیرآلات و وسایل بهداشتی منظور شده است.

در محاسبه هزینه بازسازی این خانه تعویض پنجره های قدیمی با پنجره یو پی وی سی هافمن یا وینتک لحاظ شده است. همیشه یادتان باشد که در برآورد قیمت بازسازی هر خانه ای، حجم کارهای ام دی اف (کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، دکور) خیلی تاثیر گذار می باشد ( مشاهده قیمت به روز انواع کابینت آشپزخانه). در این برآورد قیمت بازسازی خرید و حمل و نصب 6 الی 8 متر کابینت  ایرانی با جنس بسیار عالی تمام ام دی اف ایزوفام رو درنظر گرفتیم که در آن هزینه خرید هود و سینک و گاز مارک اخوان نیز لحاظ شده است.

در برآورد قیمت بازسازی این آپارتمان، هزینه خرید لمینیت ایرانی  همراه با خرید فوم زیر لمینیت و قرنیز و نصب همه موارد فوق را در نظر گرفتیم. یکی از مواردی که در زیبایی منزل پس از بازسازی تاثیر بسزایی دارد تعویض درب های داخلی (هماهنگ با رنگ بندی های جدید) است؛ در برآورد قیمت بازسازی این آپارتمان هزینه خرید و حمل و نصب  درب HDF همراه با یراق آلات کامل آن ها را در نظر گرفته ایم.

تصور کنید که بازسازی واحدتون تموم شده و همه چی نو شده و کلید پریزهای قدیمی با ظاهر بسیار دلمرده و احتمالا چرک تاب، تمامی زحمات ما و هزینه های شما رو در این بازسازی زیر سوال میبرند؛ بنابراین ما در برآورد قیمت این بازسازی هزینه های تعویض کامل کلید پریز( با یکی از مارک های ایرانی رایج در بازار: دلند، خیام، مهسان، البرز) را در نظر گرفتیم که شامل برق کاری های جزیی و اصلاحات مربوطه هم میشود. در انتها هم با رنگ درجه یک واحد، کار بازسازی ساختمان به اتمام میرسد.

 

 • خــــوب " به نسبت یک متر مربع "

 •   3.200.000   الی    3.800.000         ( قیمت به تومان )
 • حق الزحمه طراحی : 12 الی 14 درصد مبلغ پیش بینی هزینه

 • حق الزحمه طراحی و اجرا : 20 الی 22 درصد مبلغ کل هزینه

قیمت کاشی که برای این سطح از بازسازی درنظر گرفتیم شامل کاشی های ممتاز بازار میباشد.

اجرای یک دیوار دکوراتیو جهت بخش های داخلی بنا به تفکیک فضا و درخواست کارفرما ( لیست قیمت دیوار دکوراتیو )

همچنین در محاسبه قیمت بازسازی این آپارتمان، تخریب کف سرویس ها و گچ بری های قدیمی و …. را لحاظ کردیم؛ که قطعا هرجا حرف از تخریب میشه بحث حمل نخاله ها ومرمت های حاصل از تخریب و ایزولاسیون هم پیش میاد که در برآورد قیمت این بازسازی همه موارد را در نظر گرفتیم (حجم تخریب و بنایی در این سطح از بازسازی بیشتر از دو حالت قبل است).

در آنالیز قیمت بازسازی این آپارتمان کیفیت وسایل بهداشتی خریداری شده بسیار بیشتر از بازسازی با کیفیت خوب است، همچنین کلیه شیرآلات از برندهای دارای ضمانت خریداری خواهد شد.

در برآورد قیمت بازسازی این خانه تعویض پنجره های قدیمی با پنجره یو پی وی سی ویستابست لحاظ شده است. همیشه یادتان باشد که در برآورد قیمت بازسازی هر خانه ای، حجم کارهای ام دی اف (کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، دکور) خیلی تاثیر گذار می باشد( مشاهده قیمت به روز انواع کابینت آشپزخانه). در این برآورد قیمت بازسازی خرید و حمل و نصب 8 الی 10 متر کابینت هایگلاس ترک با جنس AGT رو درنظر گرفتیم که در آن هزینه خرید هود و سینک و گاز مارک کن نیز لحاظ شده است.

در برآورد قیمت بازسازی این آپارتمان، هزینه خرید  لمینیت ترک همراه با خرید فوم زیر لمینیت و قرنیز و نصب همه موارد فوق را در نظر گرفتیم. یکی از مواردی که در زیبایی منزل پس از بازسازی تاثیر بسزایی دارد تعویض درب های داخلی (هماهنگ با رنگ بندی های جدید) است؛ در برآورد  قیمت بازسازی این خانه هزینه خرید درب  MDF همراه با روکوب اطراف چهارچوب و یراق آلات کامل آن ها بعلاوه حمل و نصب دیده شده است است. در محاسبه قیمت بازسازی این آپارتمان اجرای 70 متر (50 متر طول+ 20 متر مربع) باکس کناف با نورپردازی ویژه روی آن را لحاظ کردیم.

به نظر ما زمانی که نورپردازی وارد کار میشود حداقل 30 درصد به جلوه کار افزوده میشود، در این کیفیت از بازسازی برنامه های ویژه ای برای نور پردازی منزلتان داریم که مطابق با طراحی و مدلسازی سه بعدی خواهد بود که قبل از شروع پروژه بازسازی با هماهنگی کارفرما انجام خواهیم داد.

حالا تصور کنید که بازسازی واحدتان تمام شده و همه چی نو شده و کلید پریزهای قدیمی با ظاهر بسیار دلمرده و احتمالا چرک تاب، تمامی زحمات ما و هزینه های شما رو زیر سوال میبرند؛ بنابراین ما در برآورد قیمت این بازسازی هزینه های تعویض کامل کلید پریز را با مارک های زیبا و جذاب ترک در نظر گرفتیم که شامل برق کاری های جزیی و اصلاحات مربوطه هم میشود. در انتها هم با یک نقاشی ممتاز و کاغذ دیواری وارداتی کار بازسازی آپارتمان به اتمام میرسد.

 

 • عــــــالـــی " به نسبت یک متر مربع "

 •   3.900.000   الی    5.000.000         ( قیمت به تومان )

 • حق الزحمه طراحی : 12 الی 14 درصد مبلغ پیش بینی هزینه

 • حق الزحمه طراحی و اجرا : 22 الی 24 درصد مبلغ کل هزینه

​​​​در این مورد امکان هوشمندسازی نیز لحاظ گردیده است 

بنا به درخواست کارفرما محدودیتی در کیفیت متریال وجود نخواهد داشت .

قیمت کاشی که برای این سطح از بازسازی درنظر گرفتیم شامل کاشی های ممتاز و پرسلان بازار میباشد.

اجرای دیوار دکوراتیو جهت بخش های داخلی بنا به تفکیک فضا و درخواست کارفرما ( لیست قیمت دیوار دکوراتیو )

در آنالیز قیمت بازسازی این آپارتمان کیفیت وسایل بهداشتی خریداری شده بسیار بیشتر از بازسازی با کیفیت ممتاز است، همچنین کلیه شیرآلات از برندهای لوکس وارداتی و دارای ضمانت خریداری خواهد شد.

در برآورد قیمت بازسازی این خانه تعویض پنجره های قدیمی با پنجره یو پی وی سی ویستابست لحاظ شده است. همیشه یادتان باشد که در برآورد قیمت بازسازی هر خانه ای، حجم کارهای ام دی اف (کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، دکور) خیلی تاثیر گذار می باشد( مشاهده قیمت به روز انواع کابینت آشپزخانه). در این برآورد قیمت بازسازی خرید و حمل و نصب  کابینت هایگلاس ترک با جنس AGT رو ، ممبران ، وکیوم و روکش چوب درنظر گرفتیم که در آن هزینه خرید هود و سینک و گاز برندهای وارداتی نیز لحاظ شده است.

09170063004